top of page
back_02.png
lidi_01.png

Tým projektu

lidi_02.png
lidi_03.png

Mgr. Jaroslav Brož

JB_1A.jpg

V oboru financí pracuji už od roku 2011. Věřím, že vědomé hospodaření, tvorba rezerv a budování finančních aktiv jsou klíčovými dovednostmi pro spokojenější, naplněnější a bohatší život. Práci, kterou pro klienty dělám, beru jako životní styl a poslání zároveň. Proto mi dává smysl vykonávat ji řádně, odpovědně a budovat s klienty dlouhodobý vztah, který je postaven na oboustranném partnerství. Většina mých klientů, třeba "jen" s průměrným příjmem, dokáže odkládat i více než 10.000 Kč měsíčně a tím se tak řadí mezi necelé 1% lidí v ČR, kteří to dovedou.

back_02.png

Bc. Martin Kressl

Mám za sebou spoustu jednání s lidmi, kteří většinou řídili svůj finanční život stylem „od výplaty k výplatě“. Věkem a postojem jsem blízko k lidem, kteří se o peníze začínají aktivně zajímat, začínají vytvářet majetky, zakládají rodinu, chtějí bydlet ve svém a chtějí si užívat. Často takoví lidé vyhledávají pomoc odborníků přes finance. Vzhledem k tomu, že jich v Ústeckém kraji funguje velké množství, je pro lidi někdy těžké rozeznat finančního poradce od finančního prodejce. Mojí vizí je naučit lidi udržet své peníze, nebát se je rozmnožit a mít se v životě dobře. To je hlavní myšlenkou projektu „Peníze v cajku“.

Maty_1.jpg
Mafťa_1.jpg

Bc. Martin Šulc

Připojil jsem se do projektu jako poslední článek. Díky mému přispění se podařilo projekt zhmotnit do online podoby, jak jej vidíte teď. Správu osobních financí vnímám jako velmi důležitou součást života. Myšlenka pomoci druhým správně se starat nejen o svoje finance mnou rezonuje a vidím tak v projektu "Peníze v cajku" velký smysl. 

PvC_logo_malé menší reso.png
bottom of page