top of page
back_02.png
kamera_1.png
kamera_1B.png

Videa projektu v roce 2021

V minulém roce jsme se Vás snažili především pobavit. Letos přijdeme s novým konceptem videí, abyste se nejen zasmáli, ale také abyste se mnohem více dozvěděli. Chápeme, že téma správy osobních financí je ve společnosti stále takové menší tabu. Nikdo si nechce "nechat kecat od někoho cizího" do vlastních financí, byť je obecné téma peněz v současnosti diskutovanější víc než kdy dříve.

kamera_1.png

Všechna naše videa najdete na našem Youtube kanálu zde

kamera_1.png
  • Youtube
kamera_1.png
kamera_1B.png

Chcete mít své peníze pod kontrolou? Navštivte stránky naší pražské kanceláře zde.

kamera_1.png

Malinko jsme se ohlíželi za tím, co nás všechny v roce 2020 potkalo. Někoho se virová situace vlastně ani moc nedotkla, naopak někdo od března minulého roku zápasí "o život" nebo přinejmenším o živobytí. 

Jak finančně přežít (nejen) koronavirus

Zkusili jsme teď být o trochu více praktičtí, co se našich rad týče. Zkuste si vést vlastní finanční bilanci. Se správnými nástroji to není vůbec těžké. A ten přehled, který získáte, otevírá úplně jiné možnosti hospodaření s vlastními financemi. Zkuste to :)

Men with the Plan

Jak plánujete svou vlastní budoucnost? A teď vlastně ani nemyslíme tu finanční budoucnost. Plánujete ji vůbec? Pokud ne, ani se vám nedivíme. Ve společnosti je nějakým zvláštním způsobem zakořeněný odpor k plánování vlastní budoucnosti. I když to vlastně nic odporného není. Jen zvyšujeme naše šance.

Obrázek hospodaření

V naší kanceláři chceme klientům co nejvíce usnadnit práci s jejich penězi. Proto pro ně vytváříme tuhle malou pomůcku přiléhavě nazvanou "Obrázek hospodaření", díky které si můžou svoje hospodaření lépe vizualizovat a získat nad ním lepší přehled. Někdo bude možná překvapen, jak jednoduché to hospodaření s penězi vlastně je.

PvC_logo_malé menší reso.png
bottom of page